Search

Akcesoria i artykuły ekologiczne

Każdy z nas może przyczynić się do budowania lepszego jutra poprzez świadome decyzje zakupowe. Dlatego z dumą prezentujemy praktyczne gadżety i produkty ekologiczne, zaprojektowane z myślą o Twoim domu, ogrodzie, aktywnościach na świeżym powietrzu oraz o potrzebach Twoich zwierzęcych przyjaciół. Nasze EKO artykuły to więcej niż proste akcesoria — to Twoi przewodnicy po zrównoważonym stylu życia.

Czytaj więcej

Produkty ekologiczne do domu

Oferujemy szklane butelki na detergenty, które są wielokrotnego użytku, co redukuje potrzebę stosowania plastikowych opakowań. Butelki termiczne utrzymają Twoje napoje w odpowiedniej temperaturze, a miarki z drewna bukowego są nie tylko trwałe, ale również biodegradowalne. Dla zwolenników zero waste mamy lniane woreczki na zakupy oraz woskowijki i torebki do przechowywania żywności, które są EKO alternatywą dla jednorazowych opakowań. Proste gadżety ekologiczne do domu połączenie estetyki, funkcjonalności i troski o środowisko.

Gadżety ekologiczne do ogrodu

Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Dla miłośników ogrodu proponujemy rozpałki EKO, które pomogą bezpiecznie rozpalić ogień, nie zanieczyszczając przy tym powietrza. Artykuły ekologiczne wspierają dbałość o naturę nawet podczas odpoczynku na świeżym powietrzu! Planując czas poza domem, nie zapomnij także o gadżetachw postaci bambusowych sztućców, które są lekkie, trwałe i biodegradowalne. To produkty dla osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą w każdym momencie!

Artykuły ekologiczne dla zwierząt

Z myślą o czworonogach, w asortymencie znajdują się również EKO produkty zaprojektowane specjalnie dla pupili. Worki na odchody zwierząt oraz płyny do czyszczenia uszu i oczu są przyjazne dla środowiska. Dla siebie także możesz wziąć artykuły higieniczne – m.in. patyczki, płatki mydlane i środki do płukania tkanin.

W Proste Rzeczy łączymy pasję do ekologii z miłością do natury, oferując produkty, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasze gadżety ekologiczne to sposób na wprowadzenie zrównoważonych rozwiązań do Twojego życia. Zapraszamy do odkrywania asortymentu i zamówienia artykułów przyjaznych planecie. Razem możemy więcej!

Wyświetlanie 1–30 z 76 wyników