Search

Wysyłka i zwroty

Dostępne są następujące możliwość dostawy:
InPost Paczkomaty 14,99 zł
InPost Kurier 16,99 zł
InPost Kurier Pobranie 18,99 zł
Paczki są wysyłane od poniedziałku do piątku (poza świętami i dniami ustawowo wolnymi od pracy) w ciągu 48h od momentu zaksięgowania płatności. Przewidywany termin realizacji od 3 – 5 dni roboczych.
Aby zminimalizować ilość produkowanych śmieci, swoje zamówienie otrzymasz zapakowane w używane kartony, pozyskane od producentów i zaprzyjaźnionych sklepów w sąsiedztwie. Paczki są wypełnione papierem makulaturowym, gazetami lub innym wypełnieniem z odzysku.
Każdy produkt możesz zwrócić do 14 dni bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu towar musi być zapakowany w oryginalne opakowanie, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być dołączony oryginalny paragon. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.
Adres do zwrotów
Proste Rzeczy Monika Owczarek
ul. Ząbkowska 16/9
03-735 Warszawa
Zwrot Środków
W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Zamawiającego uiszczona przez niego kwota zostanie zwrócona za pośrednictwem tego samego kanału płatności, którym dokonano płatności za usługę. Środki za towar zwrócone zostaną w ciągu 14 dni od jego otrzymania.